Zwevers

Wat een fantastisch uitzicht! Elk jaar in de lente gaat een delegatie van de WLC naar het mooie Zierenberg om daar hun 'modellen' van de berg te laten glijden op de wind.

Naar zeggen was de donderdag een geweldige dag waarbij de grote helling bezworen moest worden. Ookal bleef de wind het rustig aan doen, de thermiek maakte dit ruimschoots goed. Blijkbaar is die dag ook gelijk de meeste thermiek opgemaakt, want de overige dagen kon af en toe op de kleine helling een bel meegepakt worden, waarna de kisten daarna met hangen en wurgen amper in de lucht gehouden konden worden. Gelukkig mocht dit de pret niet drukken en heeft iedereen toch zijn uurtjes wel vol kunnen maken, zij het met vliegen, danwel met het ophalen van de modellen.

Al met al toch weer een zeer geslaagd weekend!

Leuk dat je hier bent!

Onze vereniging houdt zich bezig met het bouwen en vliegen van modelvliegtuigen.

Hebben we je interesse gewekt?
Kom dan eens langs op vrijdagavond of zondagmiddag!

Our website is protected by DMC Firewall!