Nieuws

Previous Next
Bij de WLC gaan we binnenkort FPV drone racen.
We willen graag een groep fanatieke vliegers bij elkaar krijgen om samen deze mooie hobby te beleven. Op onze club hebben we een mooie plek gereserveerd waar we binnenkort onze flexibele drone-racebaan aan gaan leggen.

Op 22 mei bouwen wij de baan op en willen we drone racers vragen om deze te komen testen. Je vliegt deze dag met je eigen drone / zender en FPV bril.

Om aan deze dag mee te doen moet je je even aanmelden, dan weten wij waar we rekening mee moeten houden: mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
geef je snel op!

 Het evenement gaat door,  het wordt super weer!  om 11 uur starten we (tot 14.00 uur)
We zien jullie zondag!

Leuk dat je hier bent!

Onze vereniging houdt zich bezig met het bouwen en vliegen van modelvliegtuigen.

Hebben we je interesse gewekt?
Kom dan eens langs op vrijdagavond of zondagmiddag!

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd