Nieuws

Previous Next

Wij doen mee met Rabo ClubSupport! Kunnen wij op jouw stem rekenen?
Stem vanaf 5 oktober in de Rabo App of online op rabobank.nl/clubsupport

Stem hier (vanaf 5 oktober)  (je moet een rekening hebben bij de rabobank)
Zoek op Winterswijk en je vindt ons!

Ons doel

Het belangrijkste 'gereedschap' van onze vereniging is de landingsbaan oftewel een groot grasveld dat zo glad mogelijk gemaaid moet worden om er goed op te kunnen landen met 'kleine' wielen van modelvliegtuigen. Voor een goede grasmat moet gesproeid worden en hiervoor willen we gaan investeren in een grondwater put en een beregeningsinstallatie. Kortgezegd is ons doel een mooie natuurlijke grasmat!

Over Winterswijke Luchtvaartclub

De Winterswijkse Luchtvaart Club is een modelvliegvereniging gevestigd in Winterswijk.
Wij vliegen met heel veel modellen in de volgende categorieën: Helikopters, Motorvliegtuigen, Zweefvliegtuigen en Drones. Alle modellen zijn uitgevoerd met elektro motoren. Iedereen wie van een technische hobby in de buitenlucht houdt is bij de Winterswijkse Luchtvaart Club op het juiste adres.

Leuk dat je hier bent!

Onze vereniging houdt zich bezig met het bouwen en vliegen van modelvliegtuigen.

Hebben we je interesse gewekt?
Kom dan eens langs op vrijdagavond of zondagmiddag!

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd