Nieuws

Previous Next

TACU Modelbouw beursdag te Utrecht

Actieve hobbyisten en verzamelaars van vintage spullen kunnen hun slag wellicht weer slaan want er is altijd wel weer iets van ieders gading te vinden. Er zijn speciale gereedschappen, bewerking tools, allerlei elektronische zaken en RC toebehoren te vinden. 

Als u iets speciaals zoekt kunt u dit het beste even overal vragen zodat men dat de volgende beurs kan meenemen, want niemand kan natuurlijk elke beurs alles meenemen wat men in voorraad heeft en dat blijkt erg veel te zijn!. Het beproefde recept als altijd: Kort maar krachtig inkopen, een kopje koffie aan de bar en nog wat praten voor men naar huis of direct door naar de hobbyplek gaat.

Zaterdag 19 November 2016 zijn de bezoekers vanaf 9 tot 12 uur weer van harte welkom op de bekende locatie in Utrecht.

 

TACU Modelbouwbeurs Utrecht

https://tacumodelbouwcentrumutrecht.jimdo.com/

Floridadreef 17 Utrecht Noord
3565 AM  Utrecht

Heb je interesse in een eigen tafel op de beurs? Dan kun je contact opnemen met Rob Bruinsma Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Leuk dat je hier bent!

Onze vereniging houdt zich bezig met het bouwen en vliegen van modelvliegtuigen.

Hebben we je interesse gewekt?
Kom dan eens langs op vrijdagavond of zondagmiddag!

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd