Multirotors

Zaterdag 27-10-2018, Nederlandse kampioenschappen Drone Racing in Wilbertoord (Br.)

De weersomstandigheden waren perfect. Weinig wind, aardig zonnentje en niet te koud. Na een aantal kwalificatie ronden, na een missertje in één van de kwalificaties, via een herkansingsronde toch in de finale gekomen.

En dan in de spannende finale toch als eerste eindigen! Niet onbelangrijk was zeker de rol van de coach die op de achtergrond via een “oortje” de vliegers begeleid. De meeste vliegers zijn zo gretig dat ze door de coaches vaak tot rust gemaand moeten worden. Zo ook Niels. Wat zich dus uitbetaald heeft in een eerste plaats.

Proficiat Niels!
Foto09

 

Enkele foto’s van het gebeuren:

In de pits. Ziet er nogal chaotisch uit. (Is het ook )
Foto01

Per heat 8 vlieger op een rij. Daarachter staan de coaches die de beelden van de vlieger kunnen volgen op een klein schermpje, maar ook het veld “in het echt” kunnen overzien en zo de vliegers van extra informatie kunnen voorzien.

Foto02

Niels in actie tijdens één van de heats.
Foto03

De prijsuitreiking werd gedaan door Frits van Laar, voorzitter van de afdeling modelvliegsport van de KNVvL
Foto04

En daar zijn ze dan, de BOKALEN.
Foto05

De verlosssende uitslag: Nr.1 NelisFPV
Foto06

En de finale tijden:
Foto07

En dan ben je beroemd en wordt je geïnterviewd.......
Foto08

Leuk dat je hier bent!

Onze vereniging houdt zich bezig met het bouwen en vliegen van modelvliegtuigen.

Hebben we je interesse gewekt?
Kom dan eens langs op vrijdagavond of zondagmiddag!

Our website is protected by DMC Firewall!