KNVvL afdeling modelvliegsport

Binnen de afdeling Modelvliegsport van de KNVvL zijn een groot aantal verenigingen ondergebracht. De leden daarvan, van jong tot oud, houden zich bezig met dat ontwerpen, bouwen en vliegen van een grote verscheidenheid aan modelvliegtuigen. Daarbij kan men denken aan kant-en-klaar modellen zo uit de doos maar ook aan geheel zelf ontworpen en gebouwde exemplaren aangedreven door verbrandings- of elektromotoren, aan modelhelikopters, high-tech zwevers en door miniatuurturbines voortgestuwde schaalmodellen. Op een enkele uitzondering na (vrije vlucht, lijnbesturing) zijn deze modellen radiobestuurd.

 

Klik op onderstaand logo om de pagina www.modelvliegsport.nl te openen

 

images.png

 

 

Leuk dat je hier bent!

Onze vereniging houdt zich bezig met het bouwen en vliegen van modelvliegtuigen.

Hebben we je interesse gewekt?
Kom dan eens langs op vrijdagavond of zondagmiddag!

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd